lenisek01234

Svěřily by jste se spíše Mamce nebo tatkovi?

Nejlepší odpověď
Drap

Nemám už ani jednoho rodiče, takže asi nikomu.

Další odpovědi
quentos

vzhledem k tomu, že otázka je určena jenom ženám, tak si to nechám pro sebe

Monyszek

Záleželo by na tom, co by to bylo za situaci. Kdybych měla nějaký problém týkající se například elektroniky (teď mě nic nenapadá), tak jdu za taťkou. Kdyby to bylo něco tzv. ženskýho, tak jdu za mamkou.

Damiana

Záleží na tom, ke komu z nich máš citově blíž a také – o jakou jde záležitost. Nepíšeš nic konkrétního.

pizlicka

me to bylo jedno komu,ale tatka nikdy nechtel nic slyset.

bolak

Damiana: má radši mamku, dala jí na začátek velký písmeno :)

Damiana

Víš, že mě přesně tohle napadlo taky?! A taky jí napsala první…Ale taky by to mohlo znamenat, že je máma jen větší kápo a těm se svěřuje docela blbě – to zas staví do lepší pozice fotříka s malým písmenem. Jenže ten může být nerozhodná bačkůrka, takže – nejlepší vrba bys mohl být nakonec ty. Vyrovnaný, naslouchající, nejkrásnější vlasofil…:-))

bolak

jj, já se občas vyvrbím :)