Svereni ditete do pece otce

dobry den vazeni pratele potreboval by sem radu,,, mel sem pritelkyni se k terou mam krasnou dcerusku je ji rok a 7 mesicu matka my me dite zakazala ze pry nemam zadny narok na dite ze sem otec jen v rodnem liste a to ji platim vysoke alimenty bez narizeni soudu ,,nestara se o moji dceru jak ma ponevac uz byla dva krat v nemocnici jednou ze ji nechala snist prasky tak byla dcera na intenzivni peci pak mela zlomenej malicek tak sem zasel na socialku ta si ji nechala predvolat samozrejmne pozvani odmitla tak sem si vzal advokata a podal sem navrch k soudu a tedka cekam,, a matka ma psichicke problemy myslite si ze mam sanci ziskat sve dite do plne pece a sem zamestnany a ona je bez prace a bydli u rodicu a jest by sem chtel z duraznit ze pracuju v anglii kde zije i ma rodina ale mam i trvali pobyt v cesku dekuju vam za pomoc

Odpovědi
anonym

Na to vam tady nemuzu odpovedet. To rozhodnuti bude na vsechmoznych vysetrenich – vasich i byvale pritelkyne a na konec na soudci. Ted si alespon zazadejte u soudu o styk s ditetem , aby jste projevil opravdovy zajem – ne jen v zasilani vyssich alimentu. Na odpoved : ja jsem ale daleko … v Anglii … to by bylo proti vam. Budete se muset rozhodnout. Pravdepodobne mate praci v Anglii – tak bud vyssi prijmy tam , nebo nizzsi a tady s dcerou. S rocni dcerou by jste musel na otcovskou dovolenou . Sanci ale mate , je to jen beh na dlouhou trat. Ja verim , ze se pak rozhodne spravedlive ve prospech ditete , at zustane u matky , nebo otce. -iv-