Avatar uživatele
lenina270

svědí mi pokožka na hlavě,co s tím?

svědí a pálí mi pokožka na hlavě,skusila sem už všelijaké šampony a balzám k tomu ale nic,pořád bych se musela drbat, ale to nejde,mám lupy ale šampony nezabíraj,ale pokožka není ani zarudlá nebo něco tak sem na kožní nešla,nevíte třeba o nějaké bylince?
nebo něco?děkuji za rady
Doplňuji:
děkuji všem za rady,doplnuji že to trvá asi přes měsíc od posledního barvení vlasů,použila sem barvu Palete,nějaké lepší a drahé a neudělala sem si bohužel test jak tam doporučují na snášenlivost a tet má za svoji chybu jen starosti jak to napravit…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4582 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Můžete zkusit třeba heřmánek, ten uklidňuje, nebo šalvěj. V každém případě bych ale asi navštívil kožní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

Já používám Loreal a jsem bez potíží. Kupuji u kadeřnice nebo v Makru.
Nemusí to být vlasy, ale třeba pokožkou na hlavě.
Jak to trvá dlouho a jak intenzivně? Pokud to je hooodně, zkusila bych kožní odd.
Doplňuji:
Proč jsi to nenapsala hned, že to bude asi od barvy na vlasy???

Upravil/a: terry

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bubukaa

mám stejné problémy, pomohla mi na to kopřivová voda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aloevera5

Mě pomohl šampon a kondicioner od Aloe Vera. Mé tchýni na stejný problém pomohl T-GEL. Tak si vyberte.

Zdroj: http://aloeve­ra5.mypage.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Určitě změnit šampón ( nejraději na obyčejný žloutkový), nebo si párkrát umýt hlavu žloutkem z vejce ( vynikající i na padání vlasů).
Potom Arvit. Delší dobu.
http://tinyur­l.com/3jn3dx
Doplňuji:
Tak proč se ptáš když víš od čeho to je. To jsi nám neřekla !!

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Co si pár dní nemýt hlavu nebo když jsi tak „čistotná“ si mýt hlavu jen obyčejnou vodou, aby se kůže na hlavě zahojila ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anci

Šampon z marihuany , koupite na netu nebo pokud jste z prahy v Grow Shopu na Žižkově.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MrGandy

Měl jsem dřív to samé. Byl jsem s tím u doktora a předepsal mi mast. Po té je šechno v pořádku …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
KamilaN

Určitě začněte používat přírodní produkty na vlasy. Já za sebe můžu doporučit Khadi, používám ji už dva roky a neměnila bych.

Avatar uživatele
Cizecek.M

No, já bych určitě změnila vlasovou péči. To by mohla být příčina. A zaměřila bych se na přírodní vlasovou péči. Já používám vlasovou péči od khadi a ta mi se všemi mými problémy pomohla.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví