lenina270

svědí mi pokožka na hlavě,co s tím?

svědí a pálí mi pokožka na hlavě,skusila sem už všelijaké šampony a balzám k tomu ale nic,pořád bych se musela drbat, ale to nejde,mám lupy ale šampony nezabíraj,ale pokožka není ani zarudlá nebo něco tak sem na kožní nešla,nevíte třeba o nějaké bylince?
nebo něco?děkuji za rady
Doplňuji:
děkuji všem za rady,doplnuji že to trvá asi přes měsíc od posledního barvení vlasů,použila sem barvu Palete,nějaké lepší a drahé a neudělala sem si bohužel test jak tam doporučují na snášenlivost a tet má za svoji chybu jen starosti jak to napravit…

Nejlepší odpověď
Drap

Můžete zkusit třeba heřmánek, ten uklidňuje, nebo šalvěj. V každém případě bych ale asi navštívil kožní.

Další odpovědi
terry

Já používám Loreal a jsem bez potíží. Kupuji u kadeřnice nebo v Makru.
Nemusí to být vlasy, ale třeba pokožkou na hlavě.
Jak to trvá dlouho a jak intenzivně? Pokud to je hooodně, zkusila bych kožní odd.
Doplňuji:
Proč jsi to nenapsala hned, že to bude asi od barvy na vlasy???

bubukaa

mám stejné problémy, pomohla mi na to kopřivová voda

aloevera5

Mě pomohl šampon a kondicioner od Aloe Vera. Mé tchýni na stejný problém pomohl T-GEL. Tak si vyberte.

Zdroj: http://aloeve­ra5.mypage.cz/

mosoj

Určitě změnit šampón ( nejraději na obyčejný žloutkový), nebo si párkrát umýt hlavu žloutkem z vejce ( vynikající i na padání vlasů).
Potom Arvit. Delší dobu.
http://tinyur­l.com/3jn3dx
Doplňuji:
Tak proč se ptáš když víš od čeho to je. To jsi nám neřekla !!

Michal Kole

Co si pár dní nemýt hlavu nebo když jsi tak „čistotná“ si mýt hlavu jen obyčejnou vodou, aby se kůže na hlavě zahojila ?

anci

Šampon z marihuany , koupite na netu nebo pokud jste z prahy v Grow Shopu na Žižkově.

MrGandy

Měl jsem dřív to samé. Byl jsem s tím u doktora a předepsal mi mast. Po té je šechno v pořádku …

KamilaN

Určitě začněte používat přírodní produkty na vlasy. Já za sebe můžu doporučit Khadi, používám ji už dva roky a neměnila bych.

Cizecek.M

No, já bych určitě změnila vlasovou péči. To by mohla být příčina. A zaměřila bych se na přírodní vlasovou péči. Já používám vlasovou péči od khadi a ta mi se všemi mými problémy pomohla.