mojitek

Své vlastní fotky z webu nadapenny

Ahoj všem,jak šoupnout ..následně najít ..a publikovat své fotky např.z webu nadapenny. Jde mi o to když tam vložím své fotky..tak jak si je tam pak najdu?
Nějaké heslo nebo na jakém principu to tam je?
Díky
Doplňuji:
Ok,diky moc,Mosoji. Jasne vysvetleno i pro počítačovou lamu jako jsem já :o)
Díky moc

Nejlepší odpověď
mosoj

Já tedy Nadapenny nepoužívám, ale zajímal se někdo kdo tento server používáte jak dlouho tam fotky jsou uchovávány ?

Jinak je třeba opravdu si pamatovat odkaz pro každou fotku zvlášť.
Ale pokud se odkaz překopíruje do Wordu nebo Excelu, funguje tento odkaz přímo z Wordu nebo Excelu. Nikam se nemusí nic zpětně kopírovat. Takže si lze jednoduše udělat z odkazů databázi.

Bude název fotky, případně bližší určení fotky a vedle toho odkaz.Pokud poklepu odkaz přímo ve Wordu, fotka se otevře a pak si mohu ten odkaz překopírovat kam potřebuji.
Stejně to bude fungovat i v textovém editoru Open Oficce.

Dobře to jde s inetových alb. Já používám Picasa.

mosoj

Odpovědí bylo víc a jsou fuč. Někdo se za ně stydí ?

mojitek

…aneb kterak poradit neznalému věci a zároveň neurážet.. 😉

mojitek

aha,takze vlozim,a skopiruju si odkaz ve vyhledavaci nahore?A pak kdyz to treba sem chci vlozit,tak pouzije ten odkaz?

Miroslavst

už se to tady probíralo.
Budu se opakovat.
Dáš www.nadapenny.com a nahraješ obrázek.
Potom co máš vybráno stiskneš uploading start.
Po nahrání se ti zobrazí tabulka s kódy.
DRUHÝ řádek zkopíruješ a vložíš sem a je tu odkaz pro tvůj obrázek.
Pokud chceš použít i jinde, ulož si odkaz někam pro pozdější použitím nebo si ho pak kopíruj odsud.

mojitek

to chapu,ale jak najdu svuj urcity nahrany obrazek treba po tydnu?Jak se k nemu tam dostanu?To si musim opsat nekam na papir cely ten kod ke kazdymu obrazku?O to mi jde

Miroslavst

Takže po třetí:
Zkopíruj si odkaz i někam jinam. třeba do poznámkového bloku, což je aplikace windows. Po nějaké době až budeš potřebovat, tak zkopíruješ kam potřebuješ nebo přímo do adresního řádku prohlížeče.
Nebo pokud dáš fotku třeba sem na odpovědi tak zkopíruješ podle vloženého odkazu.
Bohužel jiná cesta není.
Pokud chceš publikovat obrázky-fotky i jinam bez neustálého hledání, tak si dej webovou stránku a zde zůstávají obrázky stále a kód si kdykoli můžeš zkopírovat.

mojitek

po třetí?

Miroslavst

1.pokud chceš publikovat i jinde, tak doporučuji si odkaz někam ukládat-např. do poznámkového bloku a pak kopírováním použít.
2.Pokud chceš použít i jinde, ulož si odkaz někam pro pozdější použitím nebo si ho pak kopíruj odsud.
Zkopíruj si odkaz i někam jinam. třeba do poznámkového bloku, což je aplikace windows. 3.Po nějaké době až budeš potřebovat, tak zkopíruješ kam potřebuješ nebo přímo do adresního řádku prohlížeče.
Ano po třetí :D:D

mojitek

Nauč se počítat.Mimocho­dem,ty máš nějaký problém?

Miroslavst

Problém nemám.
Ale furt se to zde opakuje dokola. Je to jako s amnestií :D:D:D

mojitek

Ja te taky nikdy nepeskoval.Mozna by ti neuskodilo trosku pribrzdit.Ale to uz ti tu psalo vic lidi.

Miroslavst

Já brzdit nebudu, to teda ne. Zůstanu jaký jsem a nemám náladu se s někým dohadovat. snažil jsem se odpovědět jak nejlíp umím.
Je mi líto, že bohužel moje rada nebyla pochopena a k užitku.
A to odpovídám na tvou otázku zcela vážně bez jakýchkoli srandiček jak je u mě zvykem.
Příště tedy odpovídatr nebudu, aby náhodou nedošlo k nedorozumnění.
Poslední dobou se mi ani nějak nechce.

mojitek

ty v jedny vete poradis-za coz diky moc,
ale v dalsi vete cloveka sjedes,udelas z nej troubu.
Proste nemam na PC a veci okolo nej buňky,pro me je to spanelska vesnice.Zase mam ale bunky na neco jinyho a taky na svych oblibenych webech kde radim-nepeskuju cloveka kterej je z toho tydýt-pokud se slusne zepta.Zkus se nekdy taky vžít do druhýho cloveka