justjoke

Svatební dar do USA?

Mám přítelkyni v USA a nevím, jaký svatební dar jí zaslat, aby byl CZECH MADE a líbil se. Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Napadá mne český křišťál, ale nejsem si jistá, jestli i to dnes někde u brusky nepatlá nějaký Vietnamec.

Další odpovědi
briketka10

s darem je to těžké volila bych nějakou moc hezkou, ne moc velkou sadu porcelánu, nebo i skleněnou vázu, ale odlep cenovku, aby to nebylo náhodou vyrobeno v Číně..

Michal Kole

Plavecký kurz, pokud bude bydlet u moře.

anonym

Zkuste portál www.fler.cz. Je tam spousta překrásných věcí, vyráběných našimi lidmi z nejrůznějších oborů. Od módy, přes neobvyklé šperky, přes sklo až po řezbářské práce – mimochodem moc krásné. Opravdu doporučuji např. fusingové sklo, anebo dřevořezby. Je bezvadné, že můžete nalézt unikát za přístupnou cenu.

Zdroj: www.fler.cz

anonym

Nedá mi to, ale musím reagovat na Blanku. Jedna fotografie z tohoto serveru mi připoměla slavnou komedii " Láska jako trám". Poznáte někdo, o které foto se jedná?