Jaja21

Svatba a peníze od SSSZ

Ahoj, slyšela jsem, že když se pár chce vzít a oba jsou třeba na ÚP dostanou na svatbu příspěvek v nějaké vyšší hodnotě.. Je to pravda? A o co si jde ještě zažádat? Děkuji za odpověď.

Odpovědi
pusinka50

A vy se chcete brát, jestli jste oba na pracáku? To máte tedy odvahu…
Doplňuji:
Nejlíp, když se obrátíš přímo na sociální správu, na tohle ti nikdo tady asi neodpoví

Jaja21

Nene, my naštěstí oba pracujeme, ale známá se mi na to ptala.. Vím, že SSSZ přispívá, ale jestli na svatbu, to jsem právě slyšela prvně..