mosoj

Svatá Anna chladna z rána …

Už jste se letos ohřáli. Já moc ne.

Nejlepší odpověď
anonym

Ja ano. U kamen. 🙂 -iv-

Další odpovědi
HOMER

Tento týden zatím moc ne,ale zhruba před týdnem a něco u nás bylo 33 ve stínu,tehdy jsem se ohřál až moc. 🙂

Ponytail

V čevrnu bylo krásně, červenec se moc nevydařil, tak snad srpen bude lepší.

ten který je

Lepší už to nebude.V srpnu začne foukat vítr ze strništ,v září už půjdou děti do škol a potom přijde rychle padání listí,plískani­ce,nemoci horních cest dýchacích a Vánoce budou opět zde.:-)

anonym

Já se dnes zahřál při přijímacím pohovoru a následném vstupním školení.
Ale zdá se, že jsem zahřál i lektora několika příliš zasvěcenými dotazy.
Mezi pár nepolíbenými mlaďoučkými absolventíky jsem si fakt připadal jak exot.

anonym

Pár dní jsem se nasávala sluníčko.Ale už jsem si zvykla,že na léto si koupím svetr,který v září odkládám.

Deli

Nám byla zima i minulý týden v Chorvatsku!