jakho

Je tady v ČR dovoleno nosit třeba oblečení s obrázkem hákového kříže?

svastika a sní spojená problematika.
Dobré odpoledne všem,

zajímalo by mě, jestli je tady v ČR dovoleno nosit třeba oblečení s obrázkem hákového kříže? Nebo si třeba nechat udělat takové tetování??

Nejsem nějakým vyznavačem, nebo tak něco, jen mě to prostě zajímá… 🙂
Předem děkuji za všechny názory. Popřípadě jak je to řešeno v jiných zemích (USA, Německo......)

Nejlepší odpověď
ten který je

Zákony ČR takovou propagaci trestají až na 5 let dle paragrafu 403.Na druhou stranu když budeš nosit tričko s masovým vrahem Che Guevarou nic se ti nestane.