Achilles

Svaly a kondice

Chtěl bych mít svaly a zlepšit svoji kondici. Stačí když denně si dávám cviky na břicho http://www.you­tube.com/watch?v=vkKCVCZ­e474, kliky a shyby a občas k tomu přidám běh?

Odpovědi
jmhad

Ono těch způsobů je více,protože pro každou figuru je jiný způsob.jinými slovy,každý máme svoji image či nějaké geny a na každého platí jiný způsob „budování svalů“. Asi bude dobré navštívit nějakého odborníka ve fit centru,nejlépe dva až tři a vybrat si.

led

Nestačí len fyzické cvičenie.
Ak chce byť človek v kondičke musí cvičiť aj psychicky.
Všimnite si aký dôraz dávajú športovci (aj ázijskí bojovníci) na duševnú prípravu, uvolnenie mysle a schopnosť sústredenia.
príklad (okrem akčných filmov kun-fu) je aj v mojej otázke:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ako-reagovat-ak-vas-okradnu-v-hromadnej-doprave-ako-reagovat-ked-vidite-kradez
ak by ten starý pán nebol duševne na výške, fyzická schopnosť by mu nestačila. Väčšieho, mladšieho a iste aj silnejšieho (podľa postavy) zlodeja by nezdolal, ale vedel, že aj krikom spojeným s jeho reakciou zlodeja zastraší, nepripustil si možnú prehru.