briketka10

Sůwa má zlato HURÁÁ HURÁÁ hurara kdo jí se mnou bude přát ??

http://www.you­tube.com/watch?v=TxVQAj3­SdF0

Nejlepší odpověď
Sůwa

To není tak důležité, ale barbakan už ví, jak se dostal Dr.A k informacím o jeho zdravotním stavu.

Další odpovědi
Drap

Upřimě blahopřeji. Podle mne jsi ho měla mít už dávno. Přeji mnoho dalších úspěchů

vlk samotař

Blahopřeji jen tak dál.

Bedy

Sůwa si zlato určitě zaslouží, protože její rady jsou jasné, přesné, mají hlavu a patu, prostě úžasné. Věřím, že tu s námi bude co nejdéle, protože takový lidi, jako je ona, tato poradna potřebuje.
Blahopřeji!

ten který je

Gratuluji Sůvo!Hů hů hů hurá.;-)

Jikra

No tak to se velmi rád přidám a gratuluji z celého srdce ke zlatu. Velmi dobrá práce, jen tak dál.

ReHu

HURA, HURA, HURA.
GRATULUJI.
{Ze to ale trvalo}

quentos

tož taky gratuluju :{)>

redy

gratuluju

anonym

Gratuluji ke zlatu a navíc na Zlatou neděli – jak hezké.

iceT

Tak to já taky pogratuluju…

zzzzz

Gratuluji 🙂

anonym

Blahopřeji i já. Přečetl jsem si od Sůwy několik příspěvků a musím uznat,že její otázky a hlavně odpovědi mají hlavu i patu ,na rozdíl od některých členů.

M.

Mě to nějak nebere. :)

johana 56

Sice s obrovským zpožděním ale upřímně se připojuji ke gratulantům a děkuji.

Damiana

Tak to já mám zpoždění ještě větší – ale gratuluji opravdu upřímně. Ty si to Sůwo zasloužíš, máš „to“ poctivé a ne jako uměle vyhnaná (dobodovaná) rychlokvaška. 🙂

manon

Moc ráda se připojím, Je fajn, když jsou tady takoví lidé :)

led

ad Sůwa, gratuľujem zo zasneženej Bratislavy a pridávam zlatú hviezdu
http://egoodwi­ll.sk/wp-content/upload­s/Hviezda_Ori­on-270x300.jpg

tom004

Mám trochu zpoždění, ale o to raději Ti blahopřeji.

vagra

Sůwo, připojuji se k řadě gratulantů.

Drap

Tak jak se k tomu ten Pudl dostal, to by mne opravdu zajímalo.

kapka

Gratuluji a také jsem zvědavá.

anonym

gratuluji .. zlato k Vanocum bych si taky dala rict .. !

  • iv-

led

  • iv- nech sa páči

http://egoodwi­ll.sk/wp-content/upload­s/Hviezda_Ori­on-270x300.jpg

annas

Také gratuluji.