obchodnik

suvenýr, Chorvatsko – po druhé

Nevíte, jak se jmenují takové 2 kuličky (průměr cca 4 cm řekl bych) spojené provázkem, uprostřed toho provázku je kroužek, který se nasadí na prsteníček a pak se pohybem ruky dolu a nahoru těma kuličkama pinká o sebe? Prodávali to jako suvenýr v Chorvatsku, hráli si tam s tim snad všichni, ale já blbec si to nekoupil. Chci to sehnat někde u nás, ale nevím, kde to prodávají?!
Doplněna:
Vím co je astrojax a ten to opravdu není. Tohle jsou opravdu jen 2 koule na provázku, né 3 a na prst se to zavěsí za ten kroužek uprostřed.

Nejlepší odpověď
standa

Já si na tuto hračku pamatuji ještě z dob před revolucí a nazývala se KLIK-KLAK

Další odpovědi
jarčáč

skutečně se to jjmenuje klik klak kuličky.Je to ovšem velmi těžko k sehnání.nicméně našel sem jedno hračkářství kde to mají.odkaz je dole

Zdroj: http://www.vi­zopol.cz/index­.php?action=ca­talogue&catego­ry=&order=1&of­fset=1&segmen­t=160

pepee32

klik klak kuličky

Attack-design

ty bláho zkus vyhledat na googlu ten ti snad trošku pomůže, nebo se zeptej nějakého cirkusáka