Moniccc

„Šustění“ v trupu?

Dost zvláštní název otázky :D Ale mám problém. Když otáčím vrchní částí těla, například jakoby běžela s rukama pokrčenýma, ale stála na místě a hýbala jen od krku po bohy, tak slyším uvnitř sebe takový zvláštní „šustivý“ nebo chraptivý zvuk. Vůbec nevím jak to popsat.. Mám šelest a bojím se, že by to mohlo být něco s tím.. Nevíte co by to mohlo být?

Nejlepší odpověď
samicek333

třeba jste se jen přejedla, ale radši se zeptejte doktora :D

Další odpovědi
IK

Nedávno jsem taky pěkně šustila při pohybech hrudníku (znělo to jako bych měla papírové plíce) a ještě šustím při otáčení krkem. Myslím že to souvisí spíš s dehydratací v té oblasti. Hrudník jsem rozcvičila, krk se zatím vzpouzí, ale když vypiji 3/4l svého oblíbeného silného zeleného čaje tak šustění zmizí ihned, stejně jako bolest hlavy, která také může být z dehydratace.

Syd

To je uplně normální, těma trhavýma pohybama se ti dostává vzduch z a do plic. Když si zacpeš nos tak to utichne. Teda aspoň mně když jsem to teď zkoušela 😁