Sušící ramínko s ventilátorem - zbytečnost nebo dobrý vynález?

Brouzdal jsem si internetem a na jednom eshopu jsem objevil docela zajímavou věc - ramínko, které si tuším říkalo nějak jako "hangair", se zabudovaným ventilátorem pro sušení pro náročné.
Říkal jsem si, že možná by něco takového bylo docela praktického na sušení těžkých kabátů, případně overalů - ale zas druhá část ve mně mi říkala, jestli to není další vynález v duchu Horsta Fuchse a teleshoppingu. Tak si říkám, znáte to někdo, máte s tím někdo zkušenosti?
Doplňuji:
Jikra - Tohle co myslíš ty vypadá taky zajímavě, ale já myslel http://www.eurolamp.cz/…, teď jsem to zas našel - ramínko, ne celý sušící "němý sluha"

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Stříbrný

Jestli myslíš to co je na odkazu tak mi to připadá docela zajímavý. Před Vánocemi jsem si docela zahrával s myšlenkou že si to pořídím. Pak jsem to nějak rozchodil, protože přes zimu toho prádla zase tolik a tak často nemám a od jara do zimy na to sušení mám terasu.
Doplňuji:
Tak to ramínko je taky docela zajímavé, ovšem ta cena se mi zdá býti poněkud vysoká.

Zdroj: http://www.levneelektro.cz/p34 3345-susicky-pradla-levio-drya ir#zl1

Další odpovědi:

Zlatý

No, za 1.920Kč je to skutečná bomba )) Navíc - pro mne naprostá zbytečnost, balkon to jistí spolehlivěji a zdarma.

Zlatý

Tak jsem zkoukla odkazy a ten sušák s obalem mi přijde lepší. Docela o něm uvažuju. Když se v létě netopí, zmoknu nebo potřebuju, aby mi prádlo uschlo... asi dobrý.

Bronzový

Mno, jestli jsi potápěč, tak to jistě využiješ. ono 3,4 m3/min. to bude pořádná turbína

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.