Perkele

Sušící ramínko s ventilátorem – zbytečnost nebo dobrý vynález?

Brouzdal jsem si internetem a na jednom eshopu jsem objevil docela zajímavou věc – ramínko, které si tuším říkalo nějak jako „hangair“, se zabudovaným ventilátorem pro sušení pro náročné.
Říkal jsem si, že možná by něco takového bylo docela praktického na sušení těžkých kabátů, případně overalů – ale zas druhá část ve mně mi říkala, jestli to není další vynález v duchu Horsta Fuchse a teleshoppingu. Tak si říkám, znáte to někdo, máte s tím někdo zkušenosti?
Doplňuji:
Jikra – Tohle co myslíš ty vypadá taky zajímavě, ale já myslel http://www.eu­rolamp.cz/vysou­seci-raminko-s-ventilatorem, teď jsem to zas našel – ramínko, ne celý sušící „němý sluha“

Nejlepší odpověď
Jikra

Jestli myslíš to co je na odkazu tak mi to připadá docela zajímavý. Před Vánocemi jsem si docela zahrával s myšlenkou že si to pořídím. Pak jsem to nějak rozchodil, protože přes zimu toho prádla zase tolik a tak často nemám a od jara do zimy na to sušení mám terasu.
Doplňuji:
Tak to ramínko je taky docela zajímavé, ovšem ta cena se mi zdá býti poněkud vysoká.

Zdroj: http://www.lev­neelektro.cz/p343345-susicky-pradla-levio-dryair#zl1

Další odpovědi
beer

No, za 1.920Kč je to skutečná bomba )) Navíc – pro mne naprostá zbytečnost, balkon to jistí spolehlivěji a zdarma.

terry

Tak jsem zkoukla odkazy a ten sušák s obalem mi přijde lepší. Docela o něm uvažuju. Když se v létě netopí, zmoknu nebo potřebuju, aby mi prádlo uschlo… asi dobrý.

jáára

Mno, jestli jsi potápěč, tak to jistě využiješ. ono 3,4 m3/min. to bude pořádná turbína