Nikuška

Susenky nebo cokolada?

z ceho se vic pribira na tuku?
Doplňuji:
Je pravda, ze tmava cokolada je asi nejlepsi, protoze bila je myslim, cela z tuku a v mlecne je pridavek.
A susenky jsem myslela, takove ty ‚cajove‘ bez naplne.

Nejlepší odpověď
www

Z obojího.
Jenže sušenek i čokolády je celá řada v různém složení, těžko takto hodnotit.
Doplňuji:
Pokud si dáš kousek hořké čokolády, nebo tu sušenku co píšeš, nemusíš to řešit nijak.
Osobně nekupuji nic, mám diabetes a vždy totiž začnu jedním malým kouskem, jednou malinkou sušenkou, ovšem-dokud to nesežeru celý, proto raději nic! ☹

Další odpovědi
marci1

Zkus si na tomto webu zadat potravinu, kterou hledáš a zjistíš kalorickou hodnotu : http://www.ka­loricketabulky­.cz/

vivatisCZ

Záleží na náplni sušenky. Ale asi více na čokoládě.

AJICEK

ani z jednoho alespon u mě.ale jak říka vivatisCZ tak samozřejmě více z čokolady.ale na druhou stránku čokoláda je prý lék na nervy ale zlá na zubní kaz.

Ljuba1

Dávám přednost určitě pravé, luxusní čokoládě, kterou si kupuji v jednom skvělém specializovaném obchůdku na pravou luxusní čokoládu, která je vyráběna bez palmového oleje. Naleznete ho v Praze OC Nový Smíchov. Stránky mají http://www.co­koladovyraj-jeffdebruges.cz.