suport PC

Systém mě píše, že "Unicode dystems are currently not suported, nevím co to znamená a jak problém odstranit.

Nejlepší odpověď
Jarda

Na presnou analyzu by to chtelo trochu vic informaci (jaky system, pri jake cinnosti se hlaska objevila, apod.). Predpokladam, ze to neni hlaseni samotneho systemu, ale ze se snazite spustit program, ktery nepodporuje unicode a ten mate zrejme zapnuty v systemu.

Jelikoz neznam podrobnosti, tezko radit konkretne, ale zkuste v ovladacich panelech v mistnim a jazykovem nastaveni (tak nejak se to jmenuje) na zalozce upresnit zmenit volbu ‚jazyk pro programy nepodporujici unicode‘ na spravnou volbu (asi cestina).