Supervize?

Prosím můžete mi odpovědět? Pojem supervize v praxi. Můžete uvést příklad? Děkuji

Odpovědi
fortin

Supervize? To mě zní jako nadpracovník. Příklad z telekomunikačního střediska je že u telefonů jsou ti slušní, jak pozdraví a ptají se s čím vám mohu pomoci. Vyřeší váš dotaz, zeptají se na víc, vyhledají tam majitele ztraceného mobilního telefonu, poradí s nastavením nového telefonu. Někdy zadáte dotaz který může být pro tu operátorku neřešitelný. A od toho je tam takový schopný umělec který je obchází, řeší nevyřešitelné a ten má funkci supervizora.