Super last minute

Dobrý den, dcerka věčně marodí, ráda bych s ní někdy teď – v září nebo říjnu – ještě vycestovala někam za teplem, poradíte mi, kde hledat ne příliš drahé zájezdy? Zn. letecky

Nejlepší odpověď
Lencis

Co se týče dastinace, tak vám vřele doporučuji Djerbu. Cenově to vychází velmi dobře a v tento čas je tam nádherně.

Co se týče toho kde hledat, tak vám mohu říci jediné… vypadá to, že je na trhu 1000 možností, ale pravda je taková, že to jsou všechno jen zprostředkovatelé. Ve skutečnosti se dozvíte ve všech cestovkách v podstatě to stejné. Tedy pokud je někde volný termín včetně letenek nabídnou vám to v jakékoliv CK a to za víceméně stejnou cenu.

Takže vám doporučuji zajít co nejdříve do jakékoliv CK a zájezd rezervovat 😉

PS: V Chorvatsku už se v tuto dobu nevykoupete, tedy pokud nejste velmi otužilé…možná kdybyste jeli hned a jeli až někam k Dubrovníku, ale ani to není jistota. Navíc, Chorvatsko není vhodná dastinace pro leteckou dopravu – je to relativně blízko a cenově to výhodné moc není.

Další odpovědi
pavlinka

myslím že chorvatsko by mohlo být po všech stránkách ideální

Attack-design

last minute
http://www.lev­nezajezdy.com/

gillan

www.nacesty.cz ,odlety jsou sice z Německa ,ale výrazně nižší ceny než u českých zlodějských cestovek. i s dopravou na letiště a parkovné auta to vychází stále velmi levně.