arygnoc

šup, a 15 bodů dolů.

Doplňuji:
ale zrušilo i hvězdičku, co jsem dal.

takže asi bug.

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem tu poměrně krátce, teprve registrovaný, ale také mi ubylo 6 bodů. Se zájmem jsem si přečetl odpověď admina, znovu jsem nahlédl da zásad uvedených v častých dotazech, leč protože jsem dosud posílal výhradně odpovědi, nejsem si vědom porušení žádného z pravidel. Vzhledem k tomu, že se mi po nějaké době 2 body vrátily a posléze další přibyly k mým již zaslaným odpovědím, připadá mi, že se jedná spíše o zneužívání možnosti „nahlásit vadnou otázku“ některými „šibaly“. Navzdory tomu všemu jsem právě zjistil, že i při omezených možnostech limitů jsem se ocitl na 1. místě v hodnocení za posledních 7 dnů mezi registrovanými.
Ale souhlasím s postojem, že rozhodující je pocit sounáležitosti, užitečnosti a seberealizace, než pouhá ješitná honba za body.

Další odpovědi
Berušinka

To máš ještě dobrý – já o rovných 50!!!
Co se zase děje?! Že by se zas nesmyslně přesouvaly otázky?
Doplňuji:
To je určitě možný, hlavně se mi zdá, že některé otázky jsou i smazaný …

tom004

Chce to vysržet.Přečti si odpověď admina.Snad příští týden změnu provede.Jestli ano,bude klid.a zamindrákovaní zmi­zí.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/urcite-si-radi-prectete-tuto-odpoved

anonym

Nebo tu mame duchy . !! 🙂 -iv-