zebra8

Sundání rovnátek napevno

Všude se píše jak se nandávají ale jak se sundávají? Mám se toho obávat?

Odpovědi
marťa382

Není čeho se bát. :) Nejdřív ti vyvlečou ten drátek, potom sundají ,,takové to na zadních zubech´´, zámečky a odpilují lepidlo, které zbylo na zubech. Možná to bude trochu nepříjemné, ale mě osobně to nebolelo. :)

Kolmon

Rozhodně se není čeho bát, mají na to speciální kleště. V podstatě ten zámeček odtrhnou od zubu. Není to bolestivé jen u některých citlivějších zubů to může být trošku nepříjmné.