Gabe

Sul do bazenu

Mate nekdo zkusenost se soli misto chemie.Neudela to nic s gumovym bazenem?Jake to ma plusy a minusy oproti bazenove chemii.

Nejlepší odpověď
chudst

Take si myslim, ze to neni vhodne pro gumove bazeny. Mame na zahrade normalni bazen – v nem mame misto chemie sul. Jake to ma plusy – je to pro vas zdravejsi a nesmrdite po chloru. Jake to ma minusy netusim, mrknete se na odkaz od hanulky11, treba se to v nem docetete.

Další odpovědi
hanulka11

zde je to pěkně napsané , myslím, že pro gumové gazény to vjodné není

http://www.ba­na.cz/bazeny/sla­na-voda