arygnoc

Súhlasili by ste s tým, aby sa mazanie odpovedí/otázok nejak sťažilo?

Napr že by museli byť 2–3 žiadosti o zmazanie? (neuzatvárali by sa tu mazacie pakty?)

Alebo že by zo stálych bolo pár vyvolených, ktorí by toto právo mali a vedeli by svoje rozhodnutia i odôvodňovať (miesto odpovede by sa ukázalo: „Zmazané pre urážky“, „Zmazané pre vulgarizmy“ a po. včítane podpisu dotyčného povereného mazača)?
Alebo zakázať mazanie automaticky (plošný trest)?

Alebo ponechať mazanie s tým, že by sa ukázalo ako som písal vyššie, „odôvodnenie“ a mazač?

Alebo máte iný nápad?

Nejlepší odpověď
briketka10

nic mě nenapadá, ale pro ty urážky mazání funguje dobře..

Další odpovědi
Drap

Nevěřím že by se něco podobného podařilo zavést.Zdá se mi to nereálné, a věřím, že by se objevily další komplikace. Při hlasování bych samozřejmě souhlasil.

Reuef

Podle me by mazat otazky mel nejaky admin ktery se zdejsi komunitou nema nic spolecnyho