morava

Suchozemskou želvu – kde levně seženu?

Nejlepší odpověď
kapka

Nevím, co přesně pro Vás znamená „levně“. Všeobecně je pořizovací cena nižší, když zvíře kupujete přímo od chovatele, doma či na burze, než ve zverimexu. Kupujte jen registrované želvy, kde je jasný původ.
Vyjímečně by se mohlo stát, že byste narazil na inzerát, že někdo starší želvu daruje. /Vodní želvu nádhernou seženete zdarma jistě, ale některý ze suchozemských druhů většinou ne/.
Pro jistotu ještě napíši, že odchyt ve volné přírodě je nezákonný a trestný.

Další odpovědi
ten který je

Sehnat se dá v obchodech s akvaristikou a teraristikou.Pokusy koupit lacino od pašeráků riskujete to,že můžete koupit už nemocné zvíře a navíc budete podporovat šmejdy kteří nevidí utrpení pašovaných zvířat.Stačí se podívat jak trpí papoušci.:-(

Terryle

Nebo u chovatelů… hoďte si do googlu vaše město plus chovatel plus želvy, určitě to něco najde