Pokročilý

Subjektivně zabarvený popis

Můžu tak začít jako úvod subjektivně zabarveného popisu krajiny?:Rád jezdím na chalupu do Jížních Čech. Jak byste mi doporučili pokračovat? Má se u subjektivně zabarveného popisu krajiny nějak specielně pokračovat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tomáši, Tomáši!!
Pozor na pravopis - jižní Čechy.
Začala bych trochu jinak. Každý má určitě svá místa, která si oblíbil, a proto je i rád navštěvuje. K místům, která jsou naším druháím domovem a cítíme se v nich příjemně, patří ... v jižních Čechách. Svědčí o tom i to, že si zde již moje babička s dědečkem koupili, postavili chalupu.

Pračuješ dál, ale musíš vyjádřit nějaký citový vztah k tomuto místu.
Doplňuji:
Dnes mám zase den!!

druhým, pokračuješ.

Další odpovědi:

Zlatý

subjektivně zabarvený znamená, že něco popíšete tak, jak to vidíte Vy, a ne většina ostatních. Nepokračuje se tedy nijak speciálně, ale téměř doslova "jak chcete". Začít zmíněnou větou klidně můžete.

Bronzový

A co takhle zapojit hlavičku a vzpomenout si, co tě ve škole učili? Nebuď líný a snaž se. Kdo tě bude vodit za ručičku až budeš dospělý? Odpovědi všechno nezvládnou.

Bronzový

Popisuješ to ze svého osobního pohledu.
Můžeš mluvit o tom co máš rád, co tě napadá, čeho si všímáš, co tě zajímá nebo co bys rád věděl a všechno se to musí motat kolem té věci co popisuješ.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2412
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.