Avatar uživatele
tomáš007

Subjektivně zabarvený popis

Můžu tak začít jako úvod subjektivně zabarveného popisu krajiny?:Rád jezdím na chalupu do Jížních Čech. Jak byste mi doporučili pokračovat? Má se u subjektivně zabarveného popisu krajiny nějak specielně pokračovat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 4415 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Tomáši, Tomáši!!
Pozor na pravopis – jižní Čechy.
Začala bych trochu jinak. Každý má určitě svá místa, která si oblíbil, a proto je i rád navštěvuje. K místům, která jsou naším druháím domovem a cítíme se v nich příjemně, patří … v jižních Čechách. Svědčí o tom i to, že si zde již moje babička s dědečkem koupili, postavili chalupu.

Pračuješ dál, ale musíš vyjádřit nějaký citový vztah k tomuto místu.
Doplňuji:
Dnes mám zase den!!

druhým, pokračuješ.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

subjektivně zabarvený znamená, že něco popíšete tak, jak to vidíte Vy, a ne většina ostatních. Nepokračuje se tedy nijak speciálně, ale téměř doslova „jak chcete“. Začít zmíněnou větou klidně můžete.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Conchus

A co takhle zapojit hlavičku a vzpomenout si, co tě ve škole učili? Nebuď líný a snaž se. Kdo tě bude vodit za ručičku až budeš dospělý? Odpovědi všechno nezvládnou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Popisuješ to ze svého osobního pohledu.
Můžeš mluvit o tom co máš rád, co tě napadá, čeho si všímáš, co tě zajímá nebo co bys rád věděl a všechno se to musí motat kolem té věci co popisuješ.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek