Styska se vam po me ? 🙂 Hezky pozdrav vam vsem, dnes momentalne z L. A. Mejte se hezky a nekdy zase mrknu. -iv-

Nejlepší odpověď
briketka10

jo jo asi všem tady pá pá !! z takové dálky zrovna jsem se dívala L.A. přísně tajné.. tak jó hezkou dovču..
teď je u nás 1.44 hodin všichni chrupou..

Další odpovědi
ten který je

Ahoj,nebudeš mi to věřit,ale včera mne napadla myšlenka v jaké části světa se zrovna nacházíš.Pápá a dej zase vědět.:-)

Andělé

No kooneeečněěéé naše milá -iv- se zastavila:-)) Vítejte byt na chvilku…
Včera jsem sem chtěla napsat,jestli se všem po Vás stýská,no tj.náhoda a moc pěkná:-) Mám z toho radost a jistě ne jen já.
Mějte se tam moc krásně a zase přijdte na kafíčko…vždy budeme rádi.
Často na Vás myslím -iv-,tak papá:-):-)

barnajka

Vzpomínám poctivě každý den, přesně jak jsem slíbila :)

…jen ty telepatický signály nějak blbnou.
Každý den si v duchu tipuju, kde asi tak zrovna jsi.
Dneska jsem úplně jasně cítila mexický vibrace, před očima mi tancovali Mexikáni v sombrerách… No nepochybovala jsem ani trošku, že momentálně jsi v Mexiku.
…a ono prdlajs, L.A. :))

Doufám ale, že ať už jsi kdekoliv a s kýmkoliv, tak že je ti tam moc moc dobře a moc moc krásně a že si užíváš každičkou chvilku

PS: Neužívej si ale přespříliš, ještě by ses nám pak ‚zapomněla‘ vrátit ;)

anonym

ad briketka, já nechrupu, neb mne telepatie vyburcovala!
Vřelé pozdravy a vroucné vzpomínky za klub ženichů, členů fanklubu i dalších sympatizantů!
Jaké máte počasí a co výlety?

hanulka11

  • iv-…užívej si to , čas plyne rychle a budeš co nevidět zpět …zdravím…páčko

hanny 2

  • iv- čauky,zrovna jsem dorazila z práce!Zdravím moc,jak se máš?Nedávno jsem si říkala,že tu chybí Tvoje srandičky,tak se měj krásně a brzy zase nakoukni!Právě šrotím anglinu,tak třeba někdy..........ale spíš asi ne,třeba v druhým životě!

Illines

  • iv- i ja se pridam , take rada cestuji a je stale co objevovat, fandim vam a uzivejte si toho moc ,tesim se nashedanou.

led

Pre Barnajku:
„No nepochybovala jsem ani trošku, že momentálně jsi v Mexiku.
…a ono prdlajs, L.A. :))“
to je v poriadku, veď Kalifornia patrila Mexiku. Takže ako telepatka ste dobrá :)

led

Ako ten čas rýchlo letí, tretina cesty…

anonym

Mně se sice, coby snoubenci, stýská nejvíc, ale nesmím to moc prezentovat, protože by jistá uživatelka, co má hafo bodů, šíleně žárlila.

briketka10

a která ?? že by Deli ??

anonym

ad briketka, kdeže Deli, ta je jen krátce zlatá. „Hafo“ vyjadřuje spoustu, nad běžné počty! Během zásnub žárlila spíše skrytě do mailů, ale o to víc fest.

annas

Iv, také moc zdravím a vzpomínám.