Stýská se vám někdy po dětství?

Bylo to pro vás dobré období, či na to neradi vzpomínáte?

Já bych se vrátil hned. Téměř nulová zodpovědnost. Zábava prakticky kdykoliv, jakkoliv a s kýmkoliv.
Kouzlo nevědomosti, kdy nebyl přehled o tom, jaké hnusy se dějí po světě a mezi lidmi. :)

Najdou se samozřejmě i dobří lidé – dospělí, staří. Kdokoliv. Někdo na ně má i štěstí a přijde mu vše SUPER. :)
Jako Čech mám spíše blíže k střízlivé kritické povaze, protože jinak se dneska nedá skoro ani dýchat. :D
(vtip).

Odpovědi
quentos

Jiná odpověď.

Ne. Ovšem nechápu, jak s tím souvisí „důležitost budoucnosti“, takže se patří dodat, že důležitá je spíše přítomnost.

Arne1

Občas ano. Život byl více na pohodu.

lota

Ne. Stejně to nejde. Důležitá je budoucnost.

Snažím se žít přítomností.