Deli

Stydíte se odpovídat na některé lechtivější otázky? Já mám pocit, že ano! Proč??

Třeba tato:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ehm-ehm-na-koho-myslite-pri-sexu-iv

K jiným otázkám máte vtipných i normálních odpovědí hromadu, ale tady je ticho po pěšině…
Tak do toho!

Doplňuji:

  • iv-, jestli vymažou tebe, tak brzo i mně, založíme svoje odpovědi a to bude síla! 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Deli !! Me vymazou !!!!
To bude komentaru ! 🙂 -iv-

Další odpovědi
hanulka11

tak tu otázku co psala -iv- jsem nikde nečetla
Doplňuji:
myslím, že je už smazaná, protože nikde není zveřejněna

Drap

Nedostala se ke mě tato otázka.

anonym

Deli, gratuluji po 2 hodinkách jsi vyšpiónovala otázku v rubrice, která se kvůli dětem nezobrazuje na hlavní stránce.
Stejně jako mi nečinilo potíže na ni odpovědět, a pro mne to bylo o to náročnější, že směřovala k mé osobě, prodělal jsem už tak peprné průzkumy, že zdejší opatrné otázky jsou pouhý čajíček.
Sex je přirozenou, významnou a nedílnou součástí života, že jen pokrytci a maloměšťáci před ním zavírají oči.
Sám jsem liberál a nic lidského mi není cizí.
P.S. Vymazání se nemusíš bát, už jsem to posichroval.

tom004

Mně osobně,nedělá žádný problém,na takové otázky odpovědět.Neva­dí,jestli tady písemně,nebo v reálu ústně.Někdy mám ale problém,rozhodnout o tom,jestli je ještě lechtivá,nebo už sprostá.Možná proto,alespoň u mne,to „ticho po pěšině“.Nemohu se rozhodnout,ne­zúčastním se. 🙂Jo,a na té od -iv-,nebylo nic proti ničemu. 🙂

casey

nestydim, dokonce bych rekl, na otazce od -iv- dle odkazu neni nic lechtiveho, „zkousnu“ i odvaznejsi. Ale jak pise tom, tezko odhadnout co je pro koho jeste v norme a co uz je za hranou. To ma kazdy jinak, takze jestli polozit otazku bych vahal, ale, kdyz se nekdo na neco zepta, musi pocitat s odpovedi.
Otazku jsem necetl, ale uz jsem to napravil:-))

anonym

Tome , uvidime , no , co na to reknou… , az prijdou i ti dva ucastnici ( zajezdu ). ! 🙂

  • iv-

anonym

Deli , ja ten sex ( pardon ) ty stranky zapominam , ze jsou .. ale po dnesku asi z nezapomenu ! 🙂 -iv-

Deli

  • iv-, krásně se nám diskuze u Tvé i mé otázky rozjela, že? 🙂

anonym

Hlavne aby jsme my dve na to nedojely. 🙂

  • iv-

Deli

Pro Hanulku a ostatní:
v kategorii „Rodina a vztahy“ stále je!