stydíte se?

několikrát padla otázka"pošli fotku,kde je ta fotka"atd,fotíte se radi já jsem v tomto směru asi stydlín mně jen tak vyfotit nejde

Nejlepší odpověď
annas

Nestydím se, jen je mi to nepříjemné,na všech fotkách vypadám jako vůl,tedy spíš kráva. Nemám to ráda,ani natáčení na kameru,když jsem se před 20 lety vdávala,tak to byla celkem novinka, ještě jsem ten záznam na videokazetě nezkoukla. Fotky jsou založené,také si je neprohlížím a čím jsem starší,tím je to horší.

Další odpovědi
annas 2

Já se strašně nerada fotím. Kdybych měla volit návštěvě zubaře nebo fotografování. Určitě vyhraje zubař.

Ještě tak ve skupině, ale samostatně, třeba na občanský průkaz – hrůza pro mě, možná i fotografa. To nevím.

Michal

Ne,ale mě se ta žába líbí,mám ji všude.No,všude ne.

anonym

czechrapsinda vyfotografovat můžete. Ovšem nechci ten obrázek vidět. I když jsem ryzí dobré povahy, vším jsem ten lepší člověk, svým zjevem mezi neznámými lidmi budím pohoršení.
http://www.you­tube.com/watch?v=zVGbLwB­GQt0

lorja

Fotím se jen na doklady.