Mišús_ik

.stx converter

Ahoj, urobila som si dvd menu a k tomu aj film v programe Pinnacle Studio, a uložilo mi to vo formáte stx. Neviem, čo mám teraz robiť, chcela by som to prerobiť na nejaký in ý formát, neviete mi poradiť na aký alebo cez aký program.. skúšala som všeličo ale nejde mi to.. mám to dať do formátu iso ?

Odpovědi
dvdk

Já bych řekl, že to jde otevčít v p.s. ale nevim, ale uložit do ISO bych řekl ,že to bude export ne save, ale nevim.