Avatar uživatele
fg

Štvou vás TV reklamy?

Uprostřed napínávé části filmu,a nebo když film začíná v 20 hodin a pustí tam reklamy,které trvají asi 10min.Nebo kvůli těm LŽÍM co tam říkají.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 4686 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Reklamy mi až tak nevadí,chápu,že je to důležitá část příjmů,ale vadí mi ten neskutečný poměr film/reklama.Nej­kraší čas jsem naměřil,13 minut film/9 minut reklama.Potom už fakt mám někdy pocit,že se dívám na reklamu,občas proloženou,filmovou ukázkou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Reklamy mě neštvou, ale přímo tentočkují zejména, pokud běží v intervalech o nichž hovoří kolega Tom. Řeším to tak, že zajímavé pořady si nejprve nahrávám na HDD videorekordéru, vystříhám ty proklaté reklamy a teprve pak skouknu, příp. vypálím na DVD.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Štvou asi všechny, nicméně každý to řeší jinak. Viz nedávná otázka co děláte během TV reklam.
Stejně jako tomovi mi vadí ten nepoměr vysílacího času. V začátcích ještě platila regulace od rady TV, že reklama smí být zařazena nejdříve po 30 min. souvislého filmu. Mám pocit, že dnešní uvolnění je ve prospěch byznysu, ale na úkor diváků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Samozřejmě že štvou,bohužel s tím se budeme muset smířit,ale ještě víc mě štve jak je nepřiměřeně nastavená hlasitost zvuku při reklamě.No za to bych je nechal utratit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

ani ne, jelikoz se na televizi prakticky nevivam… nemam snad ani doma funkcni televizni prijimac;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

a jak!

proto se na TV nedívám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek