uccello

Štvou vás někdy lidi, kteří vám energicky popisují na veřejnosti v druhé osobě, jak někomu vynadali?

Kolemjdoucí to rázem mají vytržené z kontextu a není to zrovna příjemná situace. Jak na to reagujete?

Nejlepší odpověď
annas

Asi otázku špatně cháou.
.

1. Jak víte, že ten, kdo se vám chllubí, že někomu vynadal, že to nebyl on a že jde o zážitky někoho jiného? Není nutné, abyste ho poslouchal, pokud znáte jinou verzi, tak ho upozornit. Na ulici nebudu něco řešit.

2 .Když rozhovor neukončíte, kolemjdoucí něco možná zaslechne. Ale k čemu by mu to bylo dobré? ,Pochybuji, že by se zastavil a poslouchal, když jde o někoho neznámého.. Co si myslí kolemjdoucí, je jejich věc.

Přece žijete svůj život, nenecháte se ovlivnit vnějším prostředím.

Víte, co tyto lidi dokáže naštvat, když vás pomlouvají nebo s vámi dohadují? Usmívt se na ně, nevšímat si jich, pokud neumíte reagovat vitpně.

Další odpovědi
redy

A ten co ti to povídá tak řve? Že ho každej slyší?
Nemyslím že by to někoho tak zajímalo aby se zastavil a poslouchal 😁

Jinak drbat se nemá, a už vůbec ne na ulici 🙂

marci1

Zavčas ho zabrzdím. Promiň, ale nemohli bychom toto téma uzavřít ? A navedu řeč jiným směrem. 🙂

Nevíteto?

Moc nemusim lidi, který každýmu za každou blbost energicky vynadaj a vyprávět bych si to taky nechat nechtěla, ale že by mi vadilo, že to vypadá, že to řikaj mě, to ani ne… 🙂

da ny

Neštvou :)
Neznám takové lidi, nikdo mi nic takového nepopisuje a na veřejnosi už vůbec ne ;-Q