roxy52

ŠTVOU MĚ TY HÁDANKY

Vyloženě se těším na to,když mám konečně chvilku a dostanu na www.odpovědi.Jsou tam zajímavé otázky a dost se tam přiučím,ale štvou mě ty hádanky.Je jich tam jak blech a nejsou k ničemu.Podo­týkám,že toto je můj názor.
Doplňuji:
Doplnění administratora:

Přispěvek je v rozporu s Kodexem uživatele, nejedná se o otazku !
Příště pro takovýto způsob vyjadřování názorů použijte pole Diskuze k otázce u konkrétní otázky, kde komentujete případné odpovědi.

Nejlepší odpověď
vagra

Jako podkategorie Volný čas a hoby,jsou Hádanky a hlavolamy.Soudě podle počtu hádanek,jsou i oblíbené.
Takže jsou tady regulérně.
Jak tak čtu váš názor napadá mě,jestli je slovní spojení:…_nejsou k ničemu…-správné?Nemělo by být:…jsou k ničemu?
Můžete to vzít jako hádanku.

Další odpovědi
Miroslavst

No tak je pravdou, že některé hádanky opravdu nestojí za nic, ale to je opět můj pocit, protože to co je lehké pro mě, může být nepochopitelné pro druhé. Na druhou stranu tam kde jsem neodpověděl, jsem byl úplně v pr… a nakonec se ukázalo, že je to úplně lehké. Pousmál jsem se nad tím a jsem opět o něco chytřejší. A o tom to přeci je. Něco se dozvědět a taky předat dál svoje zkušenosti. Nic víc, nic míń.
Pokud se vám nějaké otázky nelíbí, tak je prostě přeskočte.