Štve vás tady ta nazelenalá reklama,co se vtírá jak pitralon?

Kdy už myslíte,že jí bude konec?

Nejlepší odpověď
annas

Včera se ptala ReHu
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-dlouho-muze-jedna-z-nejzajimavejsich-otazek-zde-o-zivych-mrtvych-strasit-v-popredi

Rovněž se objevily i další otázky podobného charakteru. U dvou dokonce reagoval admin.

Když jsem reklamu poprvé viděla, byla jsem překvapená. ale už jsem si zvykla. V zelené otázce jsou další diskusní příspěvky.

Další odpovědi
Quimby

Ne, mně to přijde jako dobrá forma reklamy. Mnohem lepší než nějaký vyskakovací přes celou stránku, který hned začnou přehrávat video. Pak rovnou zapínám AdBlock.
Tahle mi přijde originální a neagresivní, takže pokud to zůstane u jedné partnerské otázky, tak je to v pohodě.

arachis

A kdy jí bude konec? Doufám,že dříve,než bude konec Počátku konce a udělá se statistika

arachis

To zelené „pitralonové“ umím vytěsnit. Je to malé,nebliká to,ale šílím z reklamy na vybočený palec, která je úplně na všech stránkách a je obrovská.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Hnupovi ne,ale kretén se ozve vždy.

Quimby

To už mi nevadí, já to jen chtěl napsat ;)
Holt někteří nechápou, že stránky nejsou zdarma a musí se sami nějak zaplatit.