Monie

Studujete někdo VŠ v oboru ekonomika apod.?

Za chvíli mě čeká rozhodování, na jakou VŠ bych chtěla. Nejlépe něco v oboru ekonomika, popř účetnictví. Ráda bych získala nějaké rady od vás, kteří mají s určitýma školama zkušenosti. Děkuji :)

Odpovědi
Pepa88

Studoval jsem techniku, ale spousta kolegů, kteří to nezvládli šli na ekonomiku a neměj z toho strach… Prestižní VŠE v Praze se mezi kantory i studenty přezdívá „nejtěžší gympl v Praze“… Určitě to bude o něco těžší, než většina humanitních oborů, ale i tak bych z toho neměl strach…

Vřele bych doporučoval vybrat si obecnější bakalářský obor a dále se specializovat až na oboru magisterském…