loosi

Studuje někdo na technické fakultě v Plzni nebo Liberci? Je to lehčí než CVUT v Praze? Dík

Odpovědi
Fiverka

Dobrý den, manžel vystudoval bakaláře na strojní fakultě ČVUT a vím, že vždy říkal, že když to některým jeho spolužákům tady nešlo, tak šli do Liberce nebo na zemědělku na Suchdol(tuším) a tam si udělali diplom s prstem v nose. Když s nimi pak mluvil tak to všichni potvrzovali…