Vejlupek94

Co pro mne znamená odchod Velké Británie z EU, když v této zemi momentálně studuji?

Od tohoto roku začínám studovat v Anglii a četl jsem, že D. Cameron plánuje odchod z EU. Co by to pro mě znamenalo, kdyby k tomu stihlo dojít před ukončením studia (2019)?

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze zatím odpovědět. VB zatím neodešla a neni ani jasné , za jakých podmínek by to bylo. Lze však předpokládat, že tebe jako studenta by se to téměř nedotklo.