danasos

studentské jízdné?

Zdravím, nevím si rady. Zajímá mě, platí studentské jízdné(oranžová kartička) i o víkendu? Pokud ne, tak platí aspoň např. večer ve všední den, kdy je jasné, že do školy nejedu? Děkuji

Nejlepší odpověď
To jsem já

Pokud v pravém dolním rohu nemáš škrtnuté „platí i v so-ne“, tak samozřejmě platí i o víkendu. neplatí během letních prázdnin

Další odpovědi
Hamon

Záleží na konkrétním přepravci – někteří je neakceptují vůbec. Přečti si podmínky „svého“ přepravce nebo mu zavolej na infolinku.