Avatar uživatele
panxnotdead

Studentské jízdné

Platí jenom mezi 2 městy co jezdím do školy nebo s tou slevou můžu jezdit po celý čr?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4186 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Platí jenom mezi městem Vašeho bydliště a městem, kam jezdíte do školy. Aspoň za mých studií tomu tak bylo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Na studentské průkazce jsou dvě města (nebo snad přímo zastávky). Sleva platí pouze na jízdu mezi těmi dvěma městy (zastávkami).
Po celé ČR můžete například jezdit s levnou jízdenkou z Lídlu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
M.

Jen zóna, kterou tam máš napsanou – to znamená zastávky, které projíždíš, když jedeš do (ze) školy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nejspíš jsi tento údaj musel napsat při vyřizování průkazky na slevu. Pokud si pamatuji ještě z dob, kdy jsem dojížděla do zaměstnání, tak jsem uváděla nástupní stanici a cílovou. Takže povzpomínej a podle toho, co jsi na formulář uváděl, tak Ti platí i sleva. Jestliže si to už nepamatuješ, tak si zajdi do kanceláře přepravní společnosti a zeptej se.
Já mám průkazku na vlak s neomezeným pohybem po ČR a na autobus to bylo vždy jen na určitou trasu tam a zpět. Znám z okolí řadu důchodců, kteří mají nárok na slevu a cestují po městě i okolí autobusem bez ohledu na to, který spoj nebo kterou trasu využívají.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek