Nieto

Můžu si ještě nechat studentskou Opencard?

ahoj,
ještě pořád jsem na škole, ale už i sháním zaměstnání… nejlépe během příštího měsíce už ho snad seženu, ale to pořád nevím jistě… tak jsem trochu na rozpacích, jestli si ještě můžu nechat studentskou Opencard, nebo už si raději koupit normální. A kdyby chtěli potvrdit studium ti, co opencard kontrolují, stačí jim potvrzení o studiu, nebo musím mít kartu od školy? Popřípadě kdybych ze školy odešel, šlo by s tím něco dělat?

Odpovědi
ivzez

Na žákovskou a/nebo studentskou slevu
mají nárok žáci a studenti.

Budete-li pracovat při studiu, můžete slevu využívat
dále (můžete dokonce vedle slevy na dani na poplatníka
uplatnit i slevu na studenta).

Pokud studium ukončíte, nebudete mít na slevu nárok.

„Popřípadě kdybych ze školy odešel, šlo by s tím něco udělat?“
To od nás chcete radu, jak podvádět?
(Nebo si poslední otázku mylně vysvětluji?)