Asbe

Student jako OSVČ na vedlejší činnost. potřebuju potvrzení o studiu?

Budu potřebovat hned při zařizování OSVČ i potvrzení o studiu aby mi uznali vedlejší činnost , nebo to stačí později?

Odpovědi
Vseznalek88

Pro vidání živnostenského listu potvrzení potřebovat nebudete. Při ohlašování živnosti na OSSz a zdravotní pojiš´tovně už potvrzení potřebovat budete. myslím ale že nebudete mít problém domluvit si doplnění tohoto dokladu na září.