Student Agency - kreditové jízdenky/otevřené jízdenky. Jak si koupit jízdenku?

Ahoj, potřebuju poradit. Jedu poprvé a ještě na dlouhou vzdálenost, že z autobusu bych přestupovala ještě na vlak. Jen nevím jak si koupit jízdenku, píšou na stánkách kreditová jízdenka a otevřená jízdenka, ale v našem městě není to "K" pro vyzvednutí ( https://jizdenky.studentagency .cz/… )takže to mám smůlu? nebo se dá pořídit i jinak, děkuju předem za odpovědi

Doplňuji:
Kreditová jízdenka se musí vyzvednout na prodejním místě, že? ale v našem městě je jen "Autorizovaný prodej jízdenek". Takže nemám možnost. Jedu dálku Most-Ostrava (bus plus vlak) proto potřebuju mít místenku. Jde, aby mi známí koupili u nich Otevřenou jízdenku a já ji jen použila?

Odpovědi:

Stříbrný

Studentík (SA) dost často používám. Kancelář v našem městě také nemá a tak jsem si pořídil jejich průkazku tzv. "kreditní jízdenku", kterou si dobíjím z účtu a po přihlášení na stránkách:
https://jizdenky.studentagency .cz/…
si objednám jízdu i měsíc dopředu kam potřebuji. Je to levnější než tzv. běžná jízda, nebo "otevřená jízdenka". Výhodou je, že na kreditní jízdenku může jet i cizí člověk a případně i dva i více cestující najednou. Na internetu se na jeden spoj zabookují 2 i více jízdenek.
Otevřené jízdenky lze koupit v autobuse SA od stevardky, nebo v jejich kancelářích. Postup bookování jízdenky je obdobný jako v předešlém případě. Normální jízdenku s místenkou na SA lze koupit i v předprodejích na autobusových nádražích ale je to asi o něco dražší.
Se studentíkem jsem maximálně spokojen. Sledování filmu, noviny a nějaké to kafčo na cestu je dobré. Bohužel skoro všechny spoje jsou propojeny s Prahou. Mezi ostatními městy jezdí ojediněle.

Diskuze k otázce

martinka21

Ale tu "kreditovou jízdenku" si musím vyzvednout někde na prodejním místě ne? a já bydlím ve městě s označením jen "Autorizovaný prodej jízdenek" a nemám možnost si jí vyzvednout. Já právě pojedu takovou dálku poprvé (Most-Praha(bus) Praha-Ostrava(vlak) a proto jsem zvolila SA jako nejlepší a nejlevnější cestu,akorát se v tom moc nevyznám.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.