lollie

Jaké přijde potvrzení o zakoupení online jízdenky od STUDENT AGENCY?

Skušenosti se STUDENT AGENCY!? chtěla jsem se zeptat, když si koupíte online na internet jízdenku od student agenccy, tak vám do emailu příjde jen číslo té jízdenky? Já mám et do madarska ted o vanocich,a to poprve s nima, tak se potřebuju ujistit jak to chodí, ten kod jestli si mam vytisknout nebo jen stačí napsat. ?

Odpovědi
Emefej

Ne, stačí znát číslo elektronického lístku. Je jednoduché se podívat na jejich stránky do sekce FAQ.

Zdroj: http://www.stu­dentagency.cz/faq/Au­tobusove-jizdenky/otazka-10.html