SinceX

Student Agency

Nevíte co znamená v menu výběru jízdenky Žák.pr.15?

Napadlo mě „Žák před 15-tým rokem“ ale to by bylo př..

Odesílám odkaz : http://jizden­ky.studentagen­cy.cz/Booking/from/PLZEN­/to/BRNO/tarif/CZEC­H_STUDENT_PAS­S_15/departure/20110515

Ještě mě napadá : Žák se studentským průkazem, ale proč je tam ta patnáctka? Vysvětlete to díky .. :)

Nejlepší odpověď
Ella

Myslím, že je to žák s průkazem do 15 let nebo žákovský průkaz do 15.
Rozdíl mezi tímhle a obyčejným tarifem Dítě < 15 je výše slevy – bez průkazu 50% sleva, s průkazkou 62%

Další odpovědi
Hlada

Žákovský průkaz do 15 let.
Existuje ještě tarif pro žákovský průkaz do 26 let.

Salvaje

Možná žák do 15 let se studentským průkazem.
Můžeš si najít Student Agency na FaceBooku a hodit ten dotaz tam. Tam Ti určitě odpoví.