Student a podnikání – detaily?

Slyšela jsem, že studen může podnikat do 26 let pokud do té doby studuje a má úlevy na danních. Je to pravda a znáte nějaké bližší informace?
Doplňuji:
Michal Kole: Tak já jsem na umělecké škole, takže takové volné podnikání s kreslením obrázků na přání nebo tvorby z fima a tak mě opravdu ze školy neutrhnou, ba naopak se to od školy celkem i odvíjí ;)

Nejlepší odpověď
Drap

Může podnikat,jako vedlejší zaměstnání. Daně, zdravotní a sociální platí pitom podle zisku za minulé období. Podniká tak celá řada studentů v různých oborech.

Další odpovědi
Michal Kole

je to pravda

ale jako student y jsi se měl věnovat škole a ne podnikání, protože pak bude školu flákat, protože ve škole tě neplatí ale zákazníci jo.