ami

Studen a živ. list

Pokud si student přivydělává na živnostenský list, co všechno musí odvádět. Děkuji.

Odpovědi
PostApMan

Vzhledme k tomu že za studenta vše platí škola, zdravotní pojištění apod. Tak v případě že se student rozhodne pro podnikání odvadí pouze své příjmy. Student může mít podnikání pouze jako vedlejší pracovní činnost čínnost, více info na zdroji.

Zdroj: www.podnikatel.cz/