Stručné vysvětlení hybridizace a jejímu vztahu k excitaci.

Dobrý večer, potřebuji vystvětlit hybridizaci a jak ovlivňuje (je ovlivněna) excitaci.

Odpovědi
Bičiště

Já si myslím, že hybridizace, zvláště ta nediagonální je příčinou excitace. S přihlédnutím k vnějším vlivům není vyloučena ani exkomunikace v systému Syncom a Telstar.Též není vyloučeno ani bombardování částicemi alfa. Myslím, že někdo ze zdejších zlatých nám to vysvětlí lépe.