Georgo2010

Strpíte ponižování od partnera?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ne,proto že mě neponižuje.Protože kdyby ponižovala tak nejsme partneři,ale nepřátelé.

Další odpovědi
anonym

Nestrpim ponizovani vubec od nikoho ! A sama bych ani ja nikdy nikoho neponizila. -iv-

anonym

Pokud chcete mít upřímný a rovnocenný partnerský vztah, tak nikdy za žádných okolností:

nedělejte z partnera hlupáka
nebuďte na partnera slovně ani fyzicky hrubí
nedělejte rádoby vtipné poznámky na jeho účet
partnera neshazujte a neznevažujte
nekomentujte jízlivě jeho slovní a jazykové zvyklosti
nemluvte o jeho nedostatcích-co k tomu dále říct?Já bych si s protějškem promluvila,tohle bych řešila!Nechala bych si vysvětlit jeho chování a zvážila bych setrvání ve vztahu.

Zdroj: internet

hanulka11

NE
Doplňuji:
to u nás nehrozí

HOMER

Tak jak píše dědapetr,partneři se neponižují.

baghira

Tak v zájmu zachování dobrých vztahů je nutné občas něco překousnout, občas ujede každý, ale určitě by to nemělo být příliš časté, nebo dokonce soustavné.

Hlada

Ne. Mně S/M praktiky nic neříkají.

funky

ne