Rohlik

Kde koupit stropní držák na TV, ale bez tyčky?

V nějakém filmu jsem viděl stropní fixní držák na televizor, který byl umístěn přímo nad postelí. A to je to co chci.
Procházel jsem obchody a jejich sortiment, ale nacházím jen držáky s tyčkou a nebo naklápěcí, například do rohu stropu, ale to není to co chci.
Kde se fixní držáky na zeď prodávají?

Nejlepší odpověď
Funna

ach jo…viděl jsem to v televizi, tak to chci !!!…prodejci ví, proč nenabízejí držáky přímo na strop…jednoduše proto, že displeje nejsou konstruované tak, aby TV mohla viset na stropě obrazovkou dolů, protože hrozí vyboulení a prolomení displeje…a druhým aspektem je pohodlí při sledování…jsme docela zvědavá jak vydržíš ležet 2,5 hodiny (průměrná délka filmu) jen na zádech v podstatě skoro na rovném bez naducaného polštáře, protože to je jediná poploha při které na obrazovku uvidíš…

Další odpovědi
gecco

Zvol si některý z těchto – http://mk-eshop.cz/drzaky-na-televizory/drzaky-na-tv-fixni/ , prodávají je ale leckde…
😉