Stroje na sečení píce-požadavky na jejich práci,rozděle­ní,hlavní části,žací lišty,opravy a seřizování

Odpovědi
Michal Kole

To je maturitní otázka?

U maturity musíš 15 minut mluvit v kuse a prokázat i souvislosti s jinými otázkami a ne jen odrecitovat vypracování otázky.

Rovněž se učitelé ptají, zvláště když se zasekne a je zde riziko, že se zeptají na něco co nevíš.

Navíc při maturitě dost pracují i nervy a vynervovaný člověk snáze řekne blbost nevhodnost.