Gabilka

Stříhání drápků u křečka

Jak často stříháte drápky, pokud teda vůbec stříháte.
Stříhali sme před měsícem a teď už by to bylo třeba znovu.
A to dá docela zabrat, jak je malej :)

Nejlepší odpověď
1popelka1

My je stříhali podle potřeby, většinou mu dorostly tak do dvou měsíců.
Jak uvidíte,že se kroutí, hned s nimi dolů, i kdyby to byl ten měsíc.
Doplňuji:
Drápky se nesmí nijak výrazně kroutit, pokud výrazně přerůstají růžové lůžko, je již určitě čas je zakrátit. Používej speciální kleštičky.
http://www.vet­centrum.cz/sto­dulky/poradna/711/?pid=­1062

Janísek

křečkům by se stříhat drápky spíše neměly spíš vůbec nesmí !! podle veterináře nesmí