Nazzdar

Poradíte notebook pro střih videa a používaní Adobe After Effect?

Potřeboval bych nějaký notebook pro střih videa a pro program Adobe After Effect.

Je tento notebook vyhovující?
https://www.al­za.cz/dell-inspiron-15-5000?dq=4064762

Pokud máte lepší návrh tam prosím napište.
Děkují všem za odpověď.
Hezký večer

Odpovědi
Tw!st

v této cenové relaci bych volil rozhodně spíše tento: https://www.al­za.cz/dell-inspiron-15-7000?dq=40134­88&catid=18842920­/?idp=7304&ban­ner_id=7452 už jen kvůli grafické kartě.

led

Podľa procesoru váš výber má novší typ, ktorý umožňuje viac operácií súčasne. Na druhej strane druhá ponuka (Twist) ponúka zase lepšiu grafickú kartu.
Poznámka:
Ak chcete pracovať s gafikou a videom, doporučujem v prípade použitia týchto notebookov externý monitor minimálne s 21" matnou obrazovkou s rýchlou odozvou, vysokou rozlišiteľnosťou svetlých a tmavých miest filmu a externé reproduktory s kvalitnejším zvukom.
Pri strihaní videa a pozeraní detailov záberov a kriviek v časovej osi v monitore nb takto malého rozmeru už pri krátkej dobe začnete mať problémy s očami a budete cítiť neprimeranú únavu. Nehovoria o lepšie rozloženom pracovnom priestore na dvoch monitoroch.
Malé reproduktory notebooku (bez ohľadu na bombastické reklamy o ich kvalite) nedokážu vytvoriť dostatočný priestorový zvuk, potrebný hlavne pri hudbe.
Vychádzam z vlastnej skúsenosti pri výrobe filmoch.